PAGEV AKADEMİ'DE PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ (Seviye 1) PAGEV AKADEMİ'DE...
PAGEV AKADEMİ'DE PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ (Seviye 1) PAGEV AKADEMİ'DE...

PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ (Seviye 1)

24 Kasım 2015 Salı, Radisson Blu Conference & Airport Hotel
Eğitimci: Engin Cantürk

Günümüzde, plastik enjeksiyon ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Enjeksiyon prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, plastik enjeksiyon prosesinin teorisine hakim olunmaması ve hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ (Seviye 1) Eğitimi, Teknik Öğretmen Engin Cantürk’ün öğretisiyle 24 Kasım 2015 Salı günü Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de tam gün öğle yemekli olarak gerçekleşecektir.

Eğitimin katılım ücreti 300 TL+KDV olup, PAGEV Üyelerine Özel 200 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Sibel Kalyoncu 0212 425 13 13 (pagev@pagev.net.tr) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3