KOSGEB ÜST YÖNETİMİNİN SUNUMUYLA.... KOSGEB DESTEK PROGRAMLARI TANITIM VE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
KOSGEB ÜST YÖNETİMİNİN SUNUMUYLA.... KOSGEB DESTEK PROGRAMLARI TANITIM VE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

KOSGEB ÜST YÖNETİMİNİN SUNUMUYLA, PAGEV’den KOBİLERİMİZE ÜCRETSİZ SEMİNER

KOSGEB DESTEK PROGRAMLARI TANITIM VE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA - RADISSON BLU CONFERENCE AIRPORT HOTEL

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı PAGEV, misyonu doğrultusunda plastik sektörümüzü bilgilendirici hizmetlerine yeni bir çalışma daha katıyor. Bu çerçevede KOSGEB Küçük ve Orta İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ile işbirliğinde 10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA günü, saat 17:00’de KOSGEB DESTEK PROGRAMLARI TANITIMI VE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ’ni Radisson Blu Conference Airpot Hotel’de gerçekleştiriyoruz.

KOSGEB uzmanları tarafından verilecek seminerde, plastik sektörümüzde iştigal eden KOBİ’lerimize yönelik; Genel Destek Programı, AR-GE İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı, İşbirliği, Güç birliği Destek Programı, KOBİGEL-KOBİ gelişim Destek Programı, Girişimcilik Destek Programı, Tematik Proje Destek Programı, Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı ve Uluslararası Kuluçka Merkezi ve Hızlandırıcı Destek Programları hakkında kapsamlı bilgiler verilecektir.

Seminere katılacak sayın meslektaşlarımız, KOBİ Destek Programları hakkında merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını bulacaklardır. Seminere kayıtlar, salon kapasitesi ile sınırlı olup, katılımlar kayıt önceliğine göre kesinleşecektir.

PAGEV - KOSGEB DESTEK PROGRAMLARI TANITIM VE BİLGİLENDİRME SEMİNERi’ne katılım göstermek isteyen Sayın Sektör Mensuplarımızın, PAGEV - CANAN ERDOĞAN 0212 425 13 13 (canan.erdogan@pagev.net.tr) ile iletişime geçerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3