YEŞİL İŞ ZİRVESİ'NDE BULUŞUYORUZ

Sürdürülebilir iş kavramı, özellikle pandemi sonrası değişen dünya düzeninde, her zamankinden daha fazla önem kazanarak hızla gelişiyor.

Son ilerlemeler ışığında, riskleri ve fırsatları değerlendirerek uyum sağlamak isteyen firmalar, yeni ekonomik düzende iş sürekliliklerini devam ettirmek istiyorlar. 7-8 Nisan tarihlerinde, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 8.cisi düzenlenen, YEŞİL İŞ 2021 Zirvesi ile, 300 oturumda 585'i aşkın konuşmacı bir araya geliyor. Söz konusu zirvede 7 Nisan tarihinde saat 13:00-13:30 arasında "Döngüselliğe Giden Yol: Yeni İş Modelleri, Stratejiler ve İnovasyon” konu başlığı ile PAGEV oturumunu düzenliyoruz.

PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleşecek oturuma, European Plastics Converters Genel Müdürü, Alexandre Dangis ve Korozo Grup İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Warren Shaw konuşmacı olarak katılım gösterecektir.

Global ve yerel iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar tüm özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları ve akademi dünyası, pandemi sonrası ‘Değişimin Yeni Paradigmaları’ temasıyla küresel trendleri değerlendirecekler.

-Değişen dünyada iklim değişikliği etkileri
-Ekonomide net-zero
-Karbon ve enerji dönüşümü
-Döngüsel ekonomi
-İnovasyon
-Sürdürülebilir finansman
-Yeşil fonlar
-Yeşil mutabakat

gibi birçok konu başlığı altında, yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı zirveye sizler de sponsor olup, markanızı konumlandırabilirsiniz.

Etkinlik duyurusu için tıklayınız.
Etkinlik görseli için tıklayınız.
Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için tıklayınız.

Sponsorluk hakkında detaylı bilgi içinezgiu@surdurulebilirlik.com.tr

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5