YENİ PLASTİK EKONOMİSİ KONFERANSI "YEŞİL MUTABAKAT ÇERÇEVESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM"

Sürdürülebilirlik Akademisi, plastik için döngüsel bir ekonomi vizyonuyla her alanda değişimi hızlandırmak üzere, Türkiye’de ikinci kez Uluslararası Yeni Plastik Ekonomisi Konferansı düzenliyor. Konferans son trendlere, inovasyonlara ve çığır açan atılımlara odaklanarak döngüsel ekonomi tartışmasına yeni bakış açıları getiren konuşmacılara ve oturumlara ev sahipliği yapıyor.

23 Şubat 2022 tarihinde, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından gerçekleştirilecek, Yeni Plastik Ekonomisi Konferansı'nda 14:30-14:55 saatleri arasında “Yeşil Mutabakat Çerçevesinde Geri Dönüşüm” konulu PAGEV oturumunu düzenliyoruz.

Döngüsel ekonomi doğrultusunda, plastik ambalajların sürdürülebilirliği, malzeme ve kaynak verimliliği, ilgili yönetmelikler ve plastik geri dönüşümü gibi konuların ele alınacağı oturumda, kurumlar bu alanda yaptığı çalışmaları katılımcılarla paylaşacaklardır.


PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu
’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek oturumda; Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevre Yüksek Mühendisi Hülya ÇAKIR ve SEPA Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ÖZHUY konuyu tüm yönüyle mercek altına alacaklardır.

23 Şubat 2022 Çarşamba günü 14.30-14.55 saatleri arasında dijital ortamda online olarak düzenlenecek konferansı izlemek için link üzerinden ücretsiz kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Yeni Plastik Ekonomisi Konferansı hakkında ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız.

Bilgi için; serap.degirmenci@pagcev.org adresine başvurabilir, 0212 425 13 13 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3