TTGV 20 Haziran İnovasyon Yolculuğu Haritalama Çalıştayı

PAGEV; eğitim yoluyla, yetkin bireyler yetiştirme ve bu bireylerin oluşturduğu rekabetçi, inovasyona açık ve girişimci dostu bir toplum oluşturma misyonu çercevesinde TTGV ile karşılıklı işbirliğini geliştirmektedir.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı özel sektörün teknoloji geliştirme ve inovasyon faaliyetlerine çok çeşitli programlar ve projeler ile destek vermektedir. 

Yeni geliştirilen TTGV programı kapsamında farklı büyüklüklerdeki firmalarının inovasyon süreçlerindeki ihtiyaçlarını, karşılaştıkları olası zorlukları anlamaya ve bu zorluklara program kapsamında çözümler geliştirmeye yönelik olarak İnovasyon Yolculuğu Haritalama Atölyesi (Innovation Journey Mapping) düzenlenmektedir.

Atölyede firmaların kendi inovasyon süreçlerindeki darboğazları ve mevcut çözüm yollarını anlatmaları; böylece firmaların inovasyon süreçleri hakkında birbirileri ile bilgi paylaşımı yapmaları ve ortak çözümler geliştirmeleri hedeflenmektedir. Katılım için herhangi bir ön hazırlık talep edilmemekte olup, katılımcının çalıştığı firmanın inovasyon süreçlerine hakim, Ar-Ge/inovasyon Yöneticileri olması beklenmektedir.

20 Haziran tarihinde TTGV İstanbul Ofisi’nde (İTÜ Ayazağa Yerleşkesi, Arı Teknokent Arı II Binası Koruyolu A Blok Kat:7) 09:30-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek atölyeye katılım ücretsiz olup; katılım sağlamak istemeniz durumunda 17 Haziran tarihine kadar Esra ÇETİNEL’e (ecetinel@ttgv.org.tr, 0 212 276 75 60) iletmeniz gerekmektedir.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 23-26 Kasım 2022
Partnerlerimiz
2
1
3
5