"Sürdürülebilir İş Ödülleri" Ödül Töreni 25 Kasım 2021 19:00'da!

Sürdürülebilir İş Ödülleri 25 Kasım'da Sahiplerini Buluyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ile birlikte her alanda önemli değişimlere tanık olunan şu dönemde, sürdürülebilirlik ekseninde iş modellerinin yeniden tanımlanacağı kaçınılmaz gerçeğini bir kez daha açıkça ortaya koymuştur. Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor.

Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 7 yılda 115’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Belediyelerin de katılabildiği ödüller için finale kalan projeler, 15 kategoride jürinin zorlu bir değerlendirme süreci sonucu belirlendi. Finale kalan projeler arasından ‘Sürdürülebilirliğin Oscarları’nı kazananlar, 25 Kasım 2021 19:00'da yapılacak Online ödül Töreni’nde açıklanacak.

PAGEV, sürdürülebilir ambalaj, enerji ve kaynak verimliliği ve atık yönetimi gibi konulara çözüm bulma noktasında, tüm paydaşlarla birlikte önemli projeler yürütmektedir. Bu misyon çerçevesinde yıllardır işbirliği yaptığımız Sürdürülebilirlik Akademisi'nin girişimi olan Sürdürülebilir İş Ödülleri'ni sektör temsilcilerimize duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Finale kalan projeler için tıklayınız.

Detaylar için tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5