PLASTEURASIA Fuarı, Pandemi Duruşunun Ardından Muhteşem Bir Dönüşle Sektöre Dinamizm Katacak!

Ülkemizin ve sektörümüzün itibarını arttıran, gelecek hedeflerini destekleyen ve işimize değer katan PLASTEURASIA Fuarı, PAGEV ve TÜYAP'ın örnek iş birliği ile 30 yıldan bu yana düzenlenmektedir. Chinaplas’tan sonra dünyanın her sene düzenlenen en büyük ikinci, Türkiye’nin ve Avrasya’nın en büyük fuarı olan Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı PLASTEURASIA, hem Avrupa hem de kendi bölgemizde önemli bir güç haline gelmiştir. Dünyanın her kıtasından 50’nin üzerinde ülkeden gelen standlı katılımcıları, 1200’e ulaşan uluslararası firma katılımı ve Dünya genelinde 120 ülkeden gelen profesyonel ziyaretçi potansiyeli ile 50 Binin üzerinde iş odaklı insanı ağırlayan fuar 1-4 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

PAGEV-TÜYAP iş birliğinde gerçekleşen PLASTEURASIA Fuar Filmini izlemek için tıklayınız.

PlastEurasia İstanbul Fuarı düzenlendiği her yıl katılımcı ve ziyaretçisi ile istikrarlı bir şekilde varlığını sürdürmeye ve sektöre yön vermeye devam ediyor. Bu yıl da 120 bin m2 kapalı alanda gerçekleşecek Fuarda; yerli ve yabancı binin üzerinde firma ve firma temsilciliği potansiyel alıcılarla bir araya gelecek. Plastik makineleri, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, plastik ve ambalaj teknolojisi, kalıp, geri dönüşüm, hammadde ve kimyasalları alanlarında en son ürünler, hizmetler, teknolojiler ve yeniliklerin sergileneceği Fuar’a ülkelerin milli katılım gerçekleştirmesi için gerekli çalışmalar da tüm hızıyla devam ediyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Fuara; Almanya, Rusya, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Fas, Filistin, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, İspanya, İtalya, Katar, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Sırbistan, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün, Güney Kore, Japonya ve Yunanistan başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Toplam 11 salonda yapılan ve her yıl kendi rekorunu geliştirerek büyüyen PLASTEURASIA Fuarı’nda; plastik makinelerinden kimyasallar ve hammaddelere, makine yan sanayiinden ısı, kontrol cihazları ve kalıplara kadar birçok farklı alanda faaliyet gösteren uluslararası firmalar en son teknolojik ürünlerini sergileyecekler. Dört gün boyunca devam edecek fuar yeni iş birliklerine zemin yaratırken, 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak. 1-4 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek buluşma için şimdiden yerinizi alınız.

PAGEV-TÜYAP iş birliğinde gerçekleşen PLASTEURASIA Fuar Filmini izlemek için tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3