PLAST EURASIA İSTANBUL OLARAK K FUARINDAYIZ

TÜYAP ve PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile dünyanın her sene düzenlenen en büyük ikinci, Türkiye’nin ve Avrasya’nın ise en büyük uluslararası plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; 26.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı sektörün nitelikli katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerini 7 Aralık (Çarşamba) – 10 Aralık (Cumartesi) 2016 tarihleri arasında bir araya getirecek.

Türk plastik sektörü 2015 yılında 8,6 milyon tona ulaşan üretimiyle dünya sıralamasında 6. sıraya yükseldi. Dünya sıralamasında başarılı bir yerde olan Türkiye, aynı zamanda jeopolitik konumunun avantajları sayesinde dünyanın her yerinden gelen katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgisini çekerek sektör profesyonellerine sürdürülebilir iş fırsatları sunuyor.

Plast Eurasia İstanbul’un sektörde yarattığı bu sinerjiyi her daim canlı tutmak, katılımcı ve ziyaretçilerimizin beklentilerini her zaman yükseğe taşımak için Tüyap olarak her gün kendimizi geliştirmeye ve kalitemizi en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Uluslararası platformda boy göstermek adına sektörde üç yılda bir düzenlenen dünyanın prestijli plastik fuarlarından olan K Fuarı’na standlı katılım yapıyoruz. Fuayede yer alan EN1 – 03A nolu standımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

T.C. Ekonomi Bakanlığı, yurtdışı tanıtım faaliyetleri kapsamında ihracatımızın artırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, ihraç ürünlerimize yeni pazarlar bulunması ve pazar paylarımızın korunması amacıyla alım heyeti programları düzenlemektedir.

Ayrıca pazarlama faaliyetlerimiz kapsamında yurtiçi ve yurtdışı ofislerimizin kendi bölgelerinde yoğun olarak sürdürdüğü çalışmalar sonucunda düzenlenecek alım heyeti programları ile bu sene de ziyaretçi rekoru kırmayı hedeflemekteyiz.

Sektördeki gelişmeleri yakından görmek ve bu büyük ticari platformda yer almak için 7 (Çarşamba) – 10 (Cumartesi) Aralık 2016’da yer almak için www.plasteurasia.com internet adresinden ücretsiz online davetiyenizi hemen alın, bu büyük buluşmayı kaçırmayın.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 23-26 Kasım 2022
Partnerlerimiz
2
1
3
5