Plast Eurasia Dünya'yı Türkiye'ye Taşıdı

Yabancı profesyonel ziyaretçi sayısı geçen yıla oranla %35 arttı.

PAGEV ve TÜYAP işbirliği ile düzenlenen, aynı zamanda Dünya'da her yıl düzenlenen plastik fuarları içinde 2. büyük fuar olan 27.Uluslararası Plast Eurasia İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 43 ülkeden 1.087 firma ve firma temsilciliği ve 101 ülkeden 53.919 sektör profesyonelini 6 – 9 Aralık tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da bir araya getirdi. PAGEV tarafından; ulusal ve uluslararası yazılı ve görsel basında ve sektörel ilişkili yayınlarda yıl boyunca fuarın en etkili biçimde geniş kitlelere tanıtım yapılması sağlanmıştır. PAGEV ve TÜYAP’ın yaptığı yoğun tanıtım çalışmaları neticesinde, bu yıl fuara gelen yerli profesyonel ziyaretçi sayısı geçen yıla oranla %10 artarak 47.096, yabancı profesyonel ziyaretçi sayısı ise geçen yıla oranla %35 artarak 6.823 kişiye ulaşmıştır.


27. Plast Eurasia Fuarı Görüntüleri ve Başkan Yavuz Eroğlu açılış konuşması için tıklayınız.

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de yer alan TÜYAP yurtdışı ofisleri ve PAGEV'in katkılarıyla 31 ülkeden alım heyeti organizasyonu düzenlendi. Azerbaycan, Belarus, Benin, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Umman, Ürdün ve Yunanistan bu ülkeler içerisindedir. Alım heyetlerinin yanı sıra Çin, Hindistan ve Tayvan’dan fuara milli katılım sağlandı.

Uluslararası niteliği ile dünyanın önemli fuarları arasında yerini alan Plast Eurasia İstanbul yerli ve yabancı sektör mensuplarını plastik sektörünün önde gelen firmaları ile buluşturarak Türk plastik sektörünün gelişimi için büyük bir katkı sağladı.

Plast Eurasia fuar katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz için hazırlanan fuar memnuniyet anketine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

27. Plast Eurasia Fuarı Görüntüleri ve Başkan Yavuz Eroğlu açılış konuşması için tıklayınız.

Fuar Memnuniyet Anketi için tıklayınız.

Fuar detayları için tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5