PAGEV ve PAGÇEV, GAPPLAST Fuarında Bölge Sanayisi ile Yeniden Buluşuyor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi, sanayiden aldığı payı her geçen gün artırıyor. Bölge sanayinin en önemli kalemlerinden biri kuşkusuz Plastik Sanayimiz. PAGEV için de Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve özelde Gaziantep, sektörün en önemli üretim üslerinden biridir. PAGEV olarak bölgede gerçekleşen tüm etkinliklere aktif destek vermeye devam ediyoruz.

Nitekim bu sene de, Gaziantep'de ikinci kez düzenlenecek olan GAPPLAST Fuarı'nda PAGEV ve PAGÇEV olarak 1. Salon A 8'de yer alan standımızla bölge sanayimizin yanında yer almaya devam edeceğiz.

Plastik ve kimya sektörümüzün çok önemli bir üretim merkezi konumunda olan Gaziantep'de ikinci kez düzenlenecek olan GAPPLAST Fuarı'nda; plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik ve pnömatik, geri dönüşüm firmalarının yanı sıra plastik mobilya ve dekorasyon, sulama sistemleri, PVC pencere ve boru üreticileri firmaları yer alacaktır.

Bu çerçevede; 27-30 Eylül 2017 tarihlerinde GAPPLAST 2. Plastik, Ambalaj, Kimya Teknolojileri, Hammadde ve Ürünleri Fuarı'ndaki standımızda siz saygıdeğer üyelerimizi ve sektör mensuplarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

GAPPLAST Fuarı ile ilgili geniş bilgi için tıklayınız 

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 23-26 Kasım 2022
Partnerlerimiz
2
1
3
5