PAGEV sizleri Uluslararası Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı'na Davet Ediyor!

PAGEV sizleri Uluslararası Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı'na Davet Ediyor!

Finans sektörünün Dünya’da en önemli organizasyon kuruluşlarından GTR/Exporta’nın düzenlediği “10. TURKEY TRADE & EXPORT FINANCE - Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı” 22-23 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul, Shangri-La Hotel de gerçekleşecektir.

Bank of America Merrill Lynch, BNY Mellon, GS Banque Geneva, Yapı Kredi Bankası, Odea Bank, Finansbank, International Islamic Trade Finance Corporation (ITFC), UniCredit, US Exim, Koç Holding, Yıldız Holding, Nurol Holding gibi kuruluşların üst düzel yöneticilerinin katıldığı konferansta PAGEV de işbirliği kuruluşu olarak yer almaktadır.

Konferans, özellikle hammadde ithalatında/ticaretinde yoğun olarak kullanılan finansman yöntemlerinin, ve ihracat finansmanının işlendiği ve bu konudaki önemli finansman kurumlarıyla network imkanı sağlayan uluslararası bir etkinlik olacaktır. Konferans ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.gtreview.com/events/europe/turkey-trade-export-finance-conference-2016/

Birçok finans kuruluşundan değerli temsilcilerin katılacağı etkinliğe katılım ücreti 849 € olmakla birlikte sınırlı sayıda PAGEV üyelerine ücretsiz olacaktır. Bu imkandan faydalanmak isteyen Sayın üyelerimizin kayıt için Vakfımızdan Canan Erdoğan'a (0212 425 13 13, canan.erdogan@pagev.net.tr) başvurmaları yeterli olacaktır.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5