PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi'nin TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVETLİSİNİZ...

PAGEV öncülüğünde Avrupa’da liderlik hedefiyle büyüyen Türkiye Plastik Sektörü, ürünlerinin sertifikasyon ve katma değerini arttıracak, ülke ekonomisine daha fazla katkı verecek projeler üretiyor. Bu hedefler doğrultusunda İstanbul Küçükçekmece’de Türkiye’nin milli projelerinin temelini oluşturacak, endüstriyel beceri ve yeteneklerin geliştirilmesini sağlayarak, özelde plastik sektörünün, genelde Türkiye ekonomisinin gücüne güç katacak ve stratejik iş birliğiyle kuracağımız PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi’ni ülke sanayisine kazandırmak için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve PAGEV'in protokolü çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde ve İstanbul Üniversitesi ile yapılan akademik işbirliği protokolü eşliğinde; İstanbul Küçükçekmece’deki PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hemen yanı başında 38 bin m2’nin üzerinde bir kampüs alanına sahip olacak Mükemmeliyet Merkezimiz ile yurtdışında yapılan birçok çalışmayı, ülkemizde gerçekleştirerek hem ekonomiye fayda sağlayacak hem de geleceğin teknolojilerine yönelik projeler yürütülecektir.

Plastik Sektörümüzün; Test, Sertifika, Ar-Ge, Danışmanlık ve Eğitim ihtiyaçları bu merkezden ve uygun şartlarla karşılanacak...

Ülke sanayimizin en temel ihtiyaçlarına yanıt verecek bu merkez:

- Uluslararası Test ve Laboratuvar Hizmetleri
- Araştırma ve Geliştirme Çalışmaları
- Sertifikasyon Hizmetleri
- Uygulamalı Eğitim ve Pilot Üretim Alanları
- Yetkin Danışmanlık

konularında hizmet verecek şekilde planlanmıştır.

Bu çerçevede PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezimizin (PPMM) temel atma törenini 9 Mart 2019 Cumartesi günü, Saat 14:00’de Milli Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk’un katılımları ile Küçükçekmece’deki PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştireceğiz.

Bu vesile ile PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi Temel Atma Törenimize katılımlarınızdan onur duyacağımızı bildiririz.

PROGRAM

Tarih ve Saat: 9 Mart 2019 Cumartesi, Saat 14:00
Yer: Küçükçekmece PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Adres: Halkalı Atakent Mh. İkitelli Cd. No.44 Küçükçekmece – İSTANBUL
LCV: PAGEV Uğur Aktel (pagev@pagev.net.tr)

PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi Tanıtım Filmi için lütfen tıklayınız.

Temel Atma Törenine Ulaşım Krokisi için lütfen tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3