PAGEV Plastik Dergisi K Fuarı Özel İngilizce Sayısı

PAGEV Plastik Dergisi

K Fuarı Özel İngilizce Sayısı

Türkiye plastik sektörümüzün en köklü dergisi olan PAGEV Plastik Dergisi, üç yılda bir düzenlenen Dünya’nın en büyük plastik ve kauçuk fuarı olan K 2016 Plastik ve Kauçuk Fuarında İngilizce baskısı ile fuar katılımcıları ile buluşuyor. Dergimiz K Fuarı süresi boyunca dünya genelinde fuarı takip edecek profesyonellere ücretsiz olarak dağıtılacak olup, yalnızca İngilizce dilinde fuara özel olarak hazırlanmaktadır.

İşlem kapasitesi bazında Dünya 6. lığı ve Avrupa 2. liğini elinde bulunduran sektörümüzün, büyük potansiyelinin yer alacağı özel sayı dergimiz, 19-26 Ekim 2016 tarihlerinde Almanya’nın Düseldorf şehrinde gerçekleşecek büyük buluşmada yerini alacak.

K 2016 Buluşmasında; Plastik, kauçuk, otomotiv, yapı ve inşaat, elektrik - elektronik, bilişim ve telekomünikasyon ve ambalaj sanayileri için çevre dostu plastik ve kauçuk teknolojilerdeki son gelişmeler ve yenilikler sergilenmektedir.

PAGEV Plastik Dergisi K Fuarı Özel Sayısında İngilizce reklamları ile yer almak isteyen Sn. Sektör Mensuplarımızın PAGEV Teknik Uzmanı Mustafa GÜR (0212 425 13 13 – mustafa.gur@pagev.net.tr) ile 7 Ekim 2016 Cuma gününe kadar temasa geçmeleri yeterli olacaktır.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3