PAGEV İstanbul Üniversitesi ile Eğitim Çalışmalarına Devam Ediyor

PAGEV, İstanbul Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümünün Lastik ve Plastik Teknolojisi programı ile daha önce imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde bölüm öğrencilerinin eğitimlerine destek olma amacıyla başlattığı çalışmalara devam ediyor.

PAGEV ile birlikte oluşturulan müfredat çerçevesinde Eğitim Faaliyetlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eren ÜNLÜ öğrencilerin Bilgisayar Destekli Tasarım derslerine sektörde uzman SolidWorks eğitmeni Zuhal OKYAY ile birlikte dönem boyunca ders vererek destek olacaklarını belirtti.

ÜNLÜ, mezun olduktan sonra plastik sektöründe özellikle ürün, makine ve kalıp tasarımı ile ilgili olan öğrenci arkadaşlarımızın sıklıkla bu program ile karşılacaklarını ve bu dersler sayesinde iş hayatında bu alanda ihtiyaç duyacakları temel bilgileri karşılamayı hedeflediklerini belirtti. Dersler, PAGEV’in desteği ile 12 hafta boyunca uzman eğitmen Zuhal OKYAY’ın belirlediği müfredat doğrultusunda devam edecek.

 

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5