Genel Kurul’da Başkan Yavuz EROĞLU’nun Desteklediği Liste Sildi Süpürdü !

PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’na plastik sektöründen tam destek

Plastik sektörünün dinamizmi ve büyümesini sürdürmesi için pek çok projeye imza atan, sektörü uluslararası platformda başarıyla temsil eden PAGEV, Genel Kurul toplantısını yaptı. PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’nun sektörün tam desteğini aldığı ve güven tazelediği Genel Kurulda, Eroğlu’nun listesindeki isimler PAGEV Yönetim Kuruluna seçildi. PAGEV Genel Kurulu, İKMİB seçimleri öncesi plastik sektöründeki eğilimi ortaya koyması bakımından önem taşıyor.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV), Genel Kurul Toplantısı, Küçükçekmece PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda görev süreleri dolan üç yönetim kurulu ve bir denetim kurulu üyeliği için seçim yapılırken PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu’nun desteklediği liste sektör temsilcilerinden tam destek almayı başardı. Başkan Yavuz Eroğlu, geçen seneki Genel Kurula rakipsiz olarak girmiş oybirliği ile yeniden PAGEV Başkanlığına seçilmişti. Genel Kurul’da da güven tazeleyen ve plastik sektörünün desteğini arkasına alan Başkan Eroğlu, böylece üçüncü kez yapılan ara seçimlerin her birinde desteklediği adayların kazanmasını sağlamış oldu.

Genel Kurulda yapılan seçim sonrası PAGEV Yönetim Kurulu şöyle şekillendi; PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, Birinci Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç, İkinci Başkan Yardımcısı Ali Zeki Karadeniz. Sayman Üye Abdullah Karatepe, Sekreter Üye Aziz Özay, Burak Önder, Eren Ünlü, Orhan Göçer, Oğuzcan Çetinalp, Cevat Taşkan ve Alper Varınca Yönetim Kurulu Üyesi.

PAGEV Genel Kurulu, İhracatçı Birlikleri ve Oda Seçimleri öncesi plastik sektörünün nabzını tutması bakımından önemli bir işaret niteliğindeydi. PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, toplantıda yaptığı konuşmada PAGEV’in ihracatçı birlikleri ve oda seçimlerindeki gücünü zayıflatmak için halihazırda birlik yönetimindeki tüm grupların biraraya gelerek seçim öncesi karalama kampanyaları yaptıklarını ancak Genel Kurulun bu içi boş karalamalara neredeyse üç katı bir oy farkıyla cevabını verdiğini belirtti.

Eroğlu, “PAGEV her dönem sektörün üst kuruluşları olan İhracatçı birlikleri ve Odalarda aktif bir çalışma içinde olmuştur. Bu aktivitesini de bir adım yukarı taşıyacaktır. Seçim bitmiştir. Medeni cesaret gösterip aday olan tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum . Bundan sonra hep birlikte , Genel Kurulumuzdan aldığımız tam destekle hızımızı daha da arttırarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

PAGEV YÖNETİM KURULU

Başkan Yavuz Eroğlu
Birinci Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç
İkinci Başkan Yardımcısı Ali Zeki Karadeniz
Sayman Üye Abdullah Karatepe
Sekreter Üye Aziz Özay
Yönetim Kurulu Üyesi Burak Önder
Yönetim Kurulu Üyesi Eren Ünlü
Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Göçer
Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzcan Çetinalp
Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Taşkan
Yönetim Kurulu Üyesi Alper Varınca
Yönetim Kurulu Yedek Üye Ömer Ertemiz
Yönetim Kurulu Yedek Üye Yusuf Pala
Yönetim Kurulu Yedek Üye Murat Erkan
Yönetim Kurulu Yedek Üye Hamdi Yazır
Yönetim Kurulu Yedek Üye Abdurrahim Bekgöz
Yönetim Kurulu Yedek Üye İlker İnan

PAGEV DENETİM KURULU
Ahmet Şekeroğlu
Dursun Cemal Bak
Şaban Gülbahar

PAGEV DENETİM KURULU YEDEK
Kazım Öztürk
Aziz Turan
Ersoy Kaya

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3