PAGEV GENEL KURULU GENİŞ KATILIMLA YAPILDI

PAGEV yönetimi güven tazeledi

Plastik sektörünün birleştirici gücü misyonuyla sektörü ileri taşıyacak pek çok çalışmayı hayata geçiren PAGEV, Genel Kurul toplantısını yaptı. PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu ve ekibinin güven tazelediği Genel Kurulda, Eroğlu’nun listesindeki isimler PAGEV Yönetim Kuruluna seçildi.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV), Genel Kurul Toplantısı, Küçükçekmece PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda görev süreleri dolan üç yönetim kurulu üyeliği için seçim yapılırken PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu’nun desteklediği liste sektör temsilcilerinden tam destek almayı başardı.

 PAGEV 2018 Genel Kurul Kısa tanıtım filmi için tıklayınız. 

Genel Kurulda yapılan seçim sonrası PAGEV Yönetim Kurulu şöyle şekillendi; PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, Birinci Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç, İkinci Başkan Yardımcısı Ali Zeki Karadeniz. Sayman Üye Abdullah Karatepe, Sekreter Üye Aziz Özay, Eren Ünlü, Orhan Göçer, Cevat Taşkan, Alper Varınca, Abdullah Çeker ve Kürşat Gülbahar Yönetim Kurulu Üyesi.

Sektörün yoğun ilgi gösterdiği PAGEV Genel Kuruluna aynı zamanda PAGEV üyesi de olan İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç de katıldı. Toplantı açılışında konuşma yapan Şekib Avdagiç şunları söyledi: “PAGEV üyesi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Burası hüsnü kalple ifade etmek isterim ki benim için çok ayrı ve değerli bir kuruluş. PAGEV’in çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Plastik sektörüne karşı birçok noktada olumsuz algılar oluşturulmak isteniyor ki bu haksızlıktır. Günümüz şartlarında plastik ve kompozit yerleri doldurulamayacak kadar kıymetli malzemelerdir. Ama plastik sektörü de öz eleştiri yapmalı ve hem yan etkileri çözmeli hem de kendini daha iyi ifade etmelidir.”

 İTO Başkanı Şekib Avdagiç Konuşması için tıklayınız. 

PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, toplantıda yaptığı konuşmada “PAGEV olarak kurulduğumuz günden bu güne sektörümüzü ileriye taşıyacak çalışmaları hayata geçiriyoruz. Son olarak KOBİ’lerimizin katma değerli üretimine çok büyük katkılar sağlayacak PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi’nin temelini Sayın Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’un katılımıyla gerçekleşen törenle attık. Bunun yanında sektörümüz ile ilgili sorunların çözümü noktasında da elimizi taşın altına koyuyor ve her platformda gerekli mücadeleyi veriyoruz. Üyelerimize bize duydukları güven için teşekkür ediyorum. Genel Kurulumuzda aldığımız destekle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Birlikte başaramayacağımız şey olmadığını biliyoruz” dedi.

PAGEV YÖNETİM KURULU

Başkan Yavuz Eroğlu
Birinci Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç
İkinci Başkan Yardımcısı Ali Zeki Karadeniz
Sayman Üye Abdullah Karatepe
Sekreter Üye Aziz Özay
Yönetim Kurulu Üyesi Eren Ünlü
Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Göçer
Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Taşkan
Yönetim Kurulu Üyesi Alper Varınca
Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Çeker
Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Gülbahar
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Oğuzcan Çetinalp
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Murat Erkan
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Abdurrahim Bekgöz
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Ömer Ertemiz
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Yusuf Pala
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Serkan Karataş
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Beyhan Baycar
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) Hamdi Yazır
Yönetim Kurulu Üyesi(Y) İlker İnan


PAGEV DENETİM KURULU

Dursun Cemal Bak
Ahmet Şekeroğlu
Şamil Tahmaz

PAGEV DENETİM KURULU YEDEK

Bozkurt Çağlayan
Kazım Öztürk
Aziz Turan

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3