PAGEV FUAR GAZETESİ PLASTEURASIA FUARI’NDA 40 Bin Kişiye Dağıtılıyor


 

 

 

PAGEV FUAR GAZETESİ, son beş yıldır düzenlenen PLAST EURASIA Fuarlarında, fuar standlarından günlük haberleri toplayarak sıcağı sıcağına fuar alanında yayınlanmaktadır. Katılımcı ve ziyaretçi sektör profesyonellerine fuar giriş kapılarında ve salonlarda hosteslerce dağıtılan PAGEV Fuar Gazetesi, beğeni ve ilgi ile karşılanıyor. Bu yıl düzenlenecek fuarda da sektörle buluşacak gazetemizin yayın hazırlıkları devam ediyor. PAGEV Fuar Gazetesi, 4-7 Aralık 2019 tarihlerinde yapılacak olan PLAST EURASIA Fuarı’nda yine sizlere ulaşacaktır.

Fuarda sergilenecek ürünlerin ve yeniliklerin de tanıtılacağı “PAGEV FUAR GAZETESİ” fuar süresince ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacaktır. 35 cm (yükseklik) X 28 cm (en) ebatlarında basılacak gazetede; reklam ve fuarda sergileyeceğiniz yenilikleriniz ve ürünlerinizle ilgili kısa haberler ile yer alabilirsiniz. PAGEV FUAR GAZETESİ; fuar boyunca 4 gün ve 2 sayı olmak üzere (Fuarın ilk günü 4 Aralık Çarşamba ve üçüncü günü olan 6 Aralık Cuma günü 2 sayı olarak basılacaktır) toplamda 40 Bin adet olarak fuar süresince dağıtılacaktır.

PAGEV Fuar Gazetesi'nde; Reklam ve Haber çalışmaları için yer almak isteyen Sayın Sektör Mensuplarımızın 26 Kasım 2018 Salı gününe kadar; PAGEV - UĞUR AKTEL (0212 425 13 13ugur.aktel@pagev.net.tr) ile temasa geçmelerini bekler, iyi fuarlar dileriz.

Saygılarımızla,

Ertan Güneş
Genel Sekreter

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3