PAGEV FUAR GAZETESİ PLAST EURASIA FUARI’NDA SİZLERLE BULUŞUYOR

PAGEV FUAR GAZETESİ PLAST EURASIA FUARI’NDA SİZLERLE BULUŞUYOR

Geçtiğimiz yıl düzenlenen PLAST EURASIA Fuarında ilk kez yayınlanarak, fuar süresince sıcak haber ve gelişmeleri paylaşan PAGEV Fuar Gazetesi, katılımcı ve ziyaretçiler tarafından beğeni ve ilgi ile karşılanmıştı.

Bu yıl düzenlenecek fuara az bir süre kala yayın hazırlıklarına başladığımız gazetemiz, 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde yapılacak olan PLAST EURASIA Fuarı’nda yine yerini alacaktır.

Fuarda sergilenecek ürünlerin ve yeniliklerin de tanıtılacağı “PAGEV FUAR GAZETESİ” fuar süresince ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılacaktır. 35 cm (yükseklik) X 28 cm (en) ebatlarında basılacak gazetede reklam ve fuarda sergileyeceğiniz yenilikleriniz ve ürünlerinizle ilgili kısa haberler ile yer alabilirsiniz.

PAGEV FUAR GAZETESİ; fuar boyunca 4 gün ve 2 sayı olmak üzere (Fuarın ilk günü 3 Aralık ve üçüncü günü 5 Aralık olarak 2 sayı hazırlanacaktır) toplamda 20 Bin adet olarak fuar süresince dağıtılacaktır.

PAGEV Fuar Gazetesi'nde; Reklam ve haber çalışmaları için yer almak isteyen Sayın Sektör Mensuplarımızın daha detaylı bilgi için; PAGEV Sibel Kalyoncu (0212 425 13 13 - pagev@pagev.net.tr) ile temasa geçmelerini bekler, iyi fuarlar dileriz.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5