PAGEV Enjeksiyon Eğitimi Videolarını istifadenize sunuyoruz

Dr. Yakup Ülçer (Ravago Akademi), Prof. Dr. Mükerrem Çakmak (Purdue Üniversitesi, ABD) ve Metin Bilgili (Metin Bilgili Danışmanlık) Eğitim Videoları

Dünya polimer işleme alanındaki en önemli organizasyonlardan biri olan 35. Uluslararası PPS Toplantısı’na Türkiye ev sahipliği yaptı. PAGEV, bu vesile ile ülkemize gelen uzmanlarla Çeşme Radisson Blu Otel’inde Polimer İşleme Eğitimleri düzenledi. PAGEV’in plastik üreticilerine yönelik düzenlediği iki günlük Polimer İşleme Eğitimleri katma değerli üretim noktasında oldukça önemliydi. PAGEV Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç’in açılış konuşmasıyla başlayan eğitimler iki farklı salonda paralel oturumlarda gerçekleşti. Dünyaca ünlü akademisyenlerin öncülüğünde düzenlenen eğitimler sektördeki son gelişmeler ve yeni trendler noktasında bilgi akışına aracı oldu.


Polimer İşleme Eğitimi’nin birbirinden değerli eğitmenleri ise şu isimlerdi: Prof. Dr. John Vlachopoulos (McMaster Üniversitesi, Kanada), Prof. Dr. M. Cengiz Altan (Oklahoma Üniversitesi, ABD), Dr. Eralp Demir (Sabancı Üniversitesi, Türkiye), Dr. Murat Büyük (Sabancı Üniversitesi, Türkiye), Prof. Dr. Ica Manas-Zloczower (Case Western Reserve Üniversitesi, ABD), Prof. Dr. Avraam I. Isayev (Akron Üniversitesi, ABD), Dr. Yakup Ülçer, (Ravago Akademi ve İş Geliştirme Direktörü) Prof. Dr. Mükerrem Çakmak (Purdue Üniversitesi, ABD), Metin Bilgili (Metin Bilgili Plastik Eğitim ve Danışmanlık).

Bu çerçevede iki gün ve toplam dört oturumda gerçekleşen eğitimlerin dördüncü bölümüne ilişkin videoları aşağıdaki linklerde istifadelerinize sunarız (izlemek istediğiniz eğitim başlığına tıklamanız yeterli olacaktır).

Dr. Yakup Ülçer, Ravago Akademi, Türkiye/ Eğitim Konusu: Enjeksiyon Proses ve Parametreleri videosu

Prof. Dr. Mükerrem Çakmak, Purdue Üniversitesi, ABD/ Eğitim Konusu: Enjeksiyon Kalıplamada Yapı Geliştirme videosu

Metin Bilgili, Metin Bilgili Danışmanlık sahibi ve PAGEV Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye/ Eğitim Konusu: Enjeksiyon’da Kaliteli Parça Üretimi ve Hata Çözümü videosu

Saygılarımızla,

Ertan Güneş
Genel Sekreter

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3