PAGEV Eğitim Başdanışmanı Prof. Dr. Tekin Arda’nın Hizmetleri Taçlandı..!

Vakfımız PAGEV’de 23 yıl boyunca Yönetim Kurulu Üyeliği, Eğitim Ar-Ge ve İnovasyon Koordinatörlüğü görevlerinde önemli hizmetlerde bulunan ve halen PAGEV Eğitim Başdanışmanı olarak plastik sektörünün gelişimine katkı veren Prof. Dr. Tekin Arda, Küçükçekmece PAGEV Plastik Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesine bağışladığı 2 Bin adet plastik kaynak kitabı ile önemli bir hizmete daha imza attı.

Vakfımızın 2013 yılında hizmete açtığı Küçükçekmece PAGEV Plastik Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesine öğrenci ve öğretmenlerimizin faydalanacağı başucu kaynakları donanımlı insan yetiştirmeyi hedefleyen eğitim misyonumuza da değerli bir katkı verecek. Geçtiğimiz günlerde okulumuzda gerçekleşen törende kütüphaneye Prof. Dr. Tekin Arda Kütüphanesi adı verildi. PAGEV Eğitim Başdanışmanı Prof. Dr. Tekin Arda, PAGEV Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Aziz Özay, PAGEV Genel Sekreteri Ertan Güneş ve Okul Müdürü Erhan Algan Kaya ile öğrencilerimizin katıldıkları törende konuşan Arda, PAGEV ve Plastik Eğitiminin gönüllüsü olarak adının kütüphaneye verilmesinden ötürü duygulandığını belirterek, başta PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine şükranlarını ifade etti.

Tören esnasında öğrencilerimizin yoğun sevgi ve ilgileri ile karşılanan Prof. Dr. Tekin Arda gençlerimizin iyi bir gelecek için eğitimlerini sürekli geliştirmelerini de salık verdi. Öğrencilerin sektörle ilgili sorularını da yanıtlayan Arda, PAGEV Eğitim Başdanışmanı olarak gerek Küçükçekmece ve gerekse de Gebze PAGEV okullarına her türlü katkıyı vermeyi keyifle sürdüreceğini de söyledi.

PAGEV Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Aziz Özay, Vakıf olarak okullarımıza verdiğimiz maddi manevi desteklerin sürekli olduğunu kaydederek, Prof Dr. Tekin Arda’ya geçmişten bu güne sektöre verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.


Bununla birlikte, 5 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleşen Geleneksel PAGEV İftar Buluşması etkinliği çerçevesinde, iftarımıza katılan yaklaşık 1.000 sektör paydaşımızın huzurlarında PAGEV Geçmiş Dönem Başkanı Güngör Özadam tarafından kütüphaneye verdiği bağıştan ötürü PAGEV Eğitim Başdanışmanı Prof. Dr. Tekin Arda’ya bir şükran plaketi de takdim edildi.


VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5