PAGEV Dergisi’nin Son Sayısını istifadenize sunuyoruz

PAGEV Dergisi 153. sayısının dosya konusu olarak; Dünya ve Türkiye gündeminde en önemli konu olan koronavirüs salgını ve plastik sektörünün virüsle mücadeledeki rolü işlendi. Koronavirüs salgını plastiklerin hayatımızın sürdürülebilirliğindeki rolünü daha iyi anlamamızı sağladı. Dünyayı sarsan koronavirüs salgını; plastik gıda ambalajları, medikal ürünler, tek kullanımlık plastik ürünler ve hijyen malzemelerine olan talebi arttırdı. PAGEV’in 70 Milyonu aşkın kişiye ulaşan reklamlarındaki teması "Plastiğin Hayatımızda Yeri Çok, Doğada Yeri Yok" mesajının anlamı, bu acı salgın tecrübesiyle bir kez daha ortaya kondu. Umuyoruz ki, insanlık olarak hayatımıza bu denli değer katan plastik ürünleri, işleri bitince; piknik alanı ve denizlere atan sorumsuzların davranışlarıyla özdeşleştirmez ve sorunun kalıcı çözümü olarak sorumsuz davranış yapan bireyleri eğitme yoluna gideriz.

PAGEV Dergisi'ni online okumak için tıklayınız.

Türkiye'nin en etkili sivil toplum kuruluşlarından PAGEV'in yayınladığı PAGEV Dergisi; iş dünyamızın gündemini oluşturan çarpıcı konular, Dünyadan ve ülkemizden güncel haberler, röportajlar, başarı öyküleri ve makaleleri ile üyelerimiz, sektör mensuplarımız, kamu kurumları, ticari ataşelikler, sektörle ilişkili firmaların satın alma birimleri, uluslararası ticari kurumlar, plastik sektörü ile çalışan ve ilişkili firmalar olmak üzere toplamda 10 Bini basılı, 100 Bini dijital olmak üzere 110 Bin etkili adresle buluşmaktadır.

Güncel konularının işlendiği son sayımız PAGEV Dergisi'nin 153. sayısında yer alan çarpıcı konu başlıklarından öne çıkanlar ise;

SALGIN ENDİŞESİ TEK KULLANIMLIK PLASTİK AMBALAJLARA TALEBİ PATLATTI

EKONOMİK İSTKRAR KALKANI PAKETİ GENİŞLETİLMELİ, FİNANSMANA ERİŞİM KOLAYLAŞTIRILMALI

BAKANLIK, TOPLU YEMEK YENİLEN ORTAMLARDA TEK KULANIMLIK AMBALAJLARI TALEP EDEN KILAVUZU YAYINLADI

PAGEV OKULLARI KARANTİNAYA DESTEK İÇİN TEK KULLANIMLIK ÜRÜN ÜRETİMİNE GEÇTİ

EROĞLU PAGEV TARİHİNDEKİ EN GENİŞ KATILIMLI GENEL KURULDA OYBİRLİĞİYLE BAŞKAN SEÇİLDİ

YERLİ MAKİNA SEKTÖRÜ YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE BÜYÜYECEK

PETROKİMYA DEVLERİ SANAYİYİ DOMİNE EDİYOR

METİN BİLGİLİ’NİN GÖZÜNDEN PLASTEURASIA FUARI

PAGEV'İN REKLAM KAMPANYASI 71 MİLYON KİŞİYE ULAŞTI

YERLİ OYUNCAK SEKTÖRÜ BÜYÜME POTANSİYELİNİ KORUYOR

PAZAR TEZGAHLARINDA TÜM ÜRÜNLER POŞETE GİRDİ

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5