PAGEV DELEGASYONU İLE TAYVAN PLASCOM’U PROMOSYONLU ZİYARET İMKANI !!!

Özellikle güçlü petrokimya tesisleri ve plastik işleme makineleri üretimiyle Plastik sektörünün önemli ülkelerinden Tayvan ve Türkiye arasındaki ticaret hacmi geliştirilmeye, karşılıklı yatırımlar arttırılmaya çalışılmaktadır. PAGEV - TAITRA iş birliği ile 13-16 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek PLASCOM 2017 (Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Kompozit Fuarı) fuarına promosyonlu katılabileceksiniz.

Özellikle Tayvan'ın Hammadde ve Makine üreticilerinin yer aldığı fuara, PAGEV - TAITRA iş birliği ile düzenlenen organizasyonla ve aşağıda belirtilen promosyonlar ile katılım şansınız olabilir. Promosyondan yararlandırılacak firma sayısı sınırlıdır ve erken başvurular öncelikle değerlendirilecektir. Ücretsiz olarak faydalanılacak promosyonlar, şu şekildedir:

• Maximum 3 gecelik otel konaklaması,
• Havaalanı-otel-havaalanı transferleri,

Tarafınıza düzenlenen ikili görüşmelere katılım zorunludur.

PLASCOM 2017 (Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Kompozit Fuarı)
13-16.09.2017
www.plascom.com.tw

Plastik, kauçuk, otomotiv, yapı ve inşaat, elektrik - elektronik, bilişim ve telekomünikasyon ve ambalaj sanayileri için çevre dostu plastik, kauçuk ve kompozit teknolojileri sergilenir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için, Vakfımız Fuarlar Sorumlusu Mustafa Gür (0212 425 13 13 - mustafa.gur@pagev.net.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Katılım Formu

Fuar Bröşürü

Fuar Katılımcı Listesi

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3