PAGEV AKADEMİ Mart - Nisan 2017 Programı

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, teknik eğitimlerini bu dönemde de sürdürmektedir.

Artık sadece teknik eğitimlerle kalmıyor, ihtiyaç yönelik farklı konularda da eğitimler organize ediyoruz. Globalleşen dünyada marka bilinirliliğini sağlamak dijital platformları doğru ve etkin bir şekilde kullanmaktan geçiyor. Bu noktadan hareketle, PAGEV Akademi eğitimlerimize Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi’ni de ekledik.

Eğitimlerimiz Radisson Blu Conference & Airport Hotel (Atatürk Havalimanı karşısı) İstanbul'da tam gün ve öğle yemekli olarak gerçekleşecektir.

28 Mart 2017 Salı günü DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ - Yaprak Yapsan tarafından verilecektir.

12 Nisan 2017 Çarşamba günü PLASTİK HAMMADDE SEÇİMİ & TASARIMI ve PROSES ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ EĞİTİMİ - Metin Bilgili tarafından verilecektir.

18 Nisan 2017 Salı günü PLASTİK ENJEKSİYON PROSESİ EĞİTİMİ - Engin Cantürk tarafından verilecektir.

20 Nisan 2017 Perşembe günü ÜRETİM MAALİYETLERİNİN DÜŞÜRÜLMESİNDE DOLGULARIN KULLANIMI EĞİTİMİ - Rüstem Polat tarafından verilecektir.

Eğitimlerin sonunda tüm katılımcılarımıza eğitim sertifikası verilmektedir.

PAGEV Akademi Eğitimlerine ilişkin tüm detaylı bilgiler aşağıdaki linklerde yer almakta olup, eğitimlere katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV - Canan Erdoğan canan.erdogan@pagev.net.tr 0212 425 13 13 ile temasa geçmeleri gerekmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Detayları

Plastik Hammade Seçimi & Tasarımı ve Proses Üzerindeki Etkileri Eğitimi Detayları

Pastik Enjeksiyon Prosesi Eğitimi Detayları

Üretim Maaliyetlerinin düşürülmesinde Dolguların Kullanımı Eğitimi Detayları

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3