Okumanız İçin PAGEV Dergisi Son Sayısı

PAGEV Dergisini İstifadenize Sunuyoruz

Geçmiş dergimiz 152. sayıyı incelemek için tıklayınız.

PAGEV’in ezberleri bozan reklam kampanyası “Plastiğin doğada yeri yok, hayatımızda yeri çok” tüm TV ve Radyo’larda kamuoyunu plastikler ve geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. Bir aydır yayında olan reklam, hedef kitlemizdeki ülke nüfusumuzun %80’ına ulaşma başarısı gösterirken, dergimizin son sayısının da kapağında yer buluyor.

Türkiye'nin en etkili sivil toplum kuruluşlarından PAGEV'in yayınladığı PAGEV Plastik Dergisi; iş dünyamızın gündemini oluşturan çarpıcı konular, Dünyadan ve ülkemizden güncel haberler, röportajlar, başarı öyküleri ve makaleleri ile; üyelerimiz, sektör mensuplarımız, kamu kurumları, ticari ataşelikler, sektörle ilişkili firmaların satın alma birimleri, uluslararası ticari kurumlar, plastik sektörü ile çalışan ve ilişkili firmalar olmak üzere toplamda 10 bini basılı, 100 bini dijital olmak üzere 110 bin etkili adresle buluşmaktadır.

Güncel konularının işlendiği son sayımız PAGEV Dergisi'nin 152. sayısında yer alan çarpıcı konu başlıklarından bazıları ise;


"Plastiğin Doğada Yeri Yok, Hayatımızda Yeri Çok" Reklam Kampanyamız

PAGEV'den Güney Kore'den İthalatta Ceza Alan Firmalara Müjde!

Üretimde Düşüş Hız Kesti, Sektör Dipten Çıkış Sinyali Verdi

Türk Plastik Sektörü ABD'yi Radarına Aldı

Duayenler İle Röportajlar

K Fuarından İzlenimler


Dergimizin bir sonraki sayısında firmanıza ait haber ve reklamlarınızla yer alabilmek için son tarih 25 Şubat 2020 Cuma günü olup, detaylı bilgi ve destek için PAGEV - Uğur AKTEL (ugur.aktel@pagev.net.tr - 0212 425 13 13) ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır.


Saygılarımla,


Ertan GÜNEŞ
Genel Sekreter

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5