IdentiPlast 2017'ye Konuşmacı Olarak Katılıyoruz

Dünyanın en önemli plastik geri dönüşüm ve geri kazanım konferansı IdentiPlast bu sene, 22 – 23 Şubat 2017 tarihlerinde Viyana'da (Avusturya) gerçekleştirilecek. IdentiPlast 20 yıldır; plastik atıkların toplanması, tespiti, ayrıştırılması, geri dönüştürülmesi ve geri kazanımı konusunda en yeni gelişmeleri sergileyerek plastik atık yönetimine dair en yeni mühendislik teknolojilerinin öğrenilmesini, en iyi uygulamaların ve bilginin paylaşılmasını ve insanların tanışmasını sağlayan, uluslararası çapta çığır açan bir konferans olmaya devam ediyor.

IdentiPlast 2017'nin teması, "Döngüsel Ekonomi ve Plastik: Fırsatlar ve Zorluklar". Uluslararası çapta; politika oluşturan kuruluşlar, akademiler, atık yönetimi ve plastik sektöründen üst düzey konuşmacılar konferansa katılım gösterecek.

Identiplast'ta yer alacak AB Mevzuatı ve Atık Yönetiminin Uygulanması Üst Düzeyli Panelde PAGEV Başkanı  Yavuz Eroğlu yanında PAGÇEV Genel Müdürü Yağmur Cengiz de  konuşmacı olarak yer alacaktır. 

Viyana'da gerçekleşecek olan IdentiPlast 2017, bu yıl çevre ülkelerde yaşanan zorluklar ve fırsatlara odaklanacak. Bu sayede katılımcılar da kendi bölgelerinde atık yönetimi ve geri kazanım çözümlerine uygulanabilecek en yeni gelişmeleri tanıma fırsatı bulacak .

Detaylı bilgi için tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3