HAMMADDE FİYATLARINDAKİ ARTIŞ İSO’DA MASAYA YATIRILIYOR

Hammadde fiyatlarındaki astronomik yükselişe dikkat çeken PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, İSO’nun düzenlediği “Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü” panelinde çözüm önerilerini sunuyor.

Hammadde fiyatlarındaki yükseliş, sanayicilerin öncelikli gündem maddeleri arasında yer alıyor. Fiyatlardaki artışı gündeme taşıyan PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, İstanbul Sanayi Odası tarafından 25 Ocak Pazartesi günü saat 18:00’da online olarak düzenlenecek “Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü Panelinde çözüm önerilerini sunacak. Başta kimya ve plastik olmak üzere birçok sanayi sektörünün başlıca tedarikçisi olması itibarıyla önemli bir üretim ve girdi konusu olan petrokimya sektöründe, Türkiye’de ve dünyadaki üretim, talep ve tedarik gelişmelerini değerlendirmek amacıyla gerçekleşen “Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü” paneline Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay ile global ve yerli petrokimya üreticileri de katılıyor.

Panelde, 2021 yılında petrokimya talebinde beklenen eğilimleri, dünyada değişen tedarik zinciri yapılarının sanayi firmalarımızın üretimlerini kesintisiz olarak gerçekleştirebilmesi adına nasıl yönetilebileceği ve yaşanan sorunların çözümü için atılması gereken adımları ele alınacak.

İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaratlı ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın açılış konuşmalarının ardından Moderatörlüğünü Ekonomist - Ali Ağaoğlu’nun yapacağı Tedarik Zincirinde Petrokimya Panelinde; Socar Turkiye Ticaret Başkan Yardımcısı Agshin Salimov, BASF Türkiye Genel Müdürü Rami Atikoğlu, PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Erceber ve LyondellBasell Afrika, Ortadoğu, Türkiye Bölge Satış Müdürü Belkıs Tamakan konuşmacı olarak katılıyorlar.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 23-26 Kasım 2022
Partnerlerimiz
2
1
3
5