E Polimer, “Chemieuro Türkiye” adını alarak hizmet hedeflerini yükseltti!

2008 yılında mühendislik plastikleri satış ve dağıtımı amacı ile kurulan E Polimer firması, ismini yabancı ortağının grup şirketi Chemieuro olarak değiştirdi. Firma Haziran ayından itibaren yeni ismi ve yeni logosu ile hizmet vermeye başladı.

Firma yöneticileri; Chemieuro’nun Avrupa’daki deneyim ve servis kalitesini kendi deneyimleri ile birleştirerek, gruba entegre bir yapıda olmak için Chemieuro Polimer Plastik A.Ş. olarak faaliyetlerini daha da ileri seviyeye çıkaracaklarını belirttiler.

İstanbul Tuzla, Hadımköy, Bursa ve İzmir başta olmak üzere her bölgedeki depolarında “doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata, istenilen miktarda sevk etmek” hedeflerinin değişmeyeceğini ekleyen Chemieuro Polimer Plastik A.Ş. yetkilileri çalışmalarını bu hedef doğrultusunda yaptıklarını da eklediler. Chemieuro dönüşümünü yeni ofisinde kutlayan şirket; firma ortakları, çalışanlar, bankalar ve tedarikçileri hem yeni ofisinin açılışını hem de Chemieuro’nun kuruluşunun çifte mutluluğunu yaşadılar.

Açılışta konuşan Chemieuro S.A CEO‘su Javier Benito, Türkiye’de ki aktivitelerinden çok memnun olduklarını, 8 yılı geçen tecrübelerinden hem şirketin büyümesinden, hem de karlılık anlamında hedeflerinin üstünde olmasının kendilerine güven verdiğini, Türkiye’nin bu ciddi potansiyelinden daha fazla pay almak için büyüme hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini belirtti.

Javier Benito; “Her zaman Türkiye’deki yatırımımızla gurur duyduk. Ve bu yıl Chemieuro olarak Avrupa’da atak yılımızdı. E Polimer‘in bu büyümeden en büyük payı alması için Chemieuro olarak ismini değiştirmeye karar verdik. Son 2 yılda Türkiye cirosunun, satışların ve karlılığını 3 haneli büyümesi ne kadar doğru yolda olduğumuz kanıtıdır” dedi.

Şirket ortakları ve yöneticileri Ali Emek ve Murat Enünlü’de; Chemieuro ismini almalarının gurur verici olduğunu söyleyerek, bu sayede daha global bir şirket olacaklarını ve yeni fırsatların yaratılacağını açıkladılar. Chemieuro’nun Türkiye’ye güvenin tam olduğunu bu çerçevede yeni ofislerinde çalışma kadrolarını büyüterek, hizmet anlayışlarını daha da ileri seviyeye yükselteceklerini söylediler.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3