Avrupa’lı Plastik Dernekleri PAGEV Başkanlığında İstanbul’da toplanıyor

Avrupa’lı Plastik Dernekleri PAGEV Başkanlığında İstanbul’da toplanıyor

Bilindiği üzere; Türkiye plastik sektörü AB ülkeleri içinde, Almanya’dan sonra 2.nci sırada, dünyada ise % 2,8 payla 7.nci sırada yer almaktadır. Sektörümüzün 20,3 milyar dolarlık dış ticaret hacmi ile dünya plastik dış ticaret hacmi içindeki payı % 1,7 düzeyindedir. Vakfımız PAGEV tüm bu göstergeler eşliğinde, Avrupa Plastik Dernekleri'ni İstanbul'da bir araya getirerek, Türkiye plastik sektörünün Avrupa daki konumunu daha da perçinleyecek adımları atmaktadır.

PlasticsEurope Danışma Kurulu Toplantısı 3 Aralık 2015 tarihinde PAGEV’in başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirilecektir. PlasticEurope Avrupa’daki Plastik hammadde ve mamul üreticilerini çatısı altında toplayan etkin bir sivil toplum örgütüdür. PAGEV, bu sivil toplum örgütünün Akdeniz Bölgesi Danışma Kurulu'nun Aktif üyesidir.

PLASTEURASIA Fuarı'nın ilk günü olan 3 Aralık 2015 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak etkinlikte Avrupalı ülkelerden gelen plastik sektörü sivil toplum örgütlerinin yetkilileri ile o ülkelerdeki plastik sektörüne yönelik başarılı uygulamalar, sorunlar ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunulacaktır. PlasticsEurope Toplantısına katılan yurtdışı heyeti program çerçevesinde; 3 Aralıkta PLASTEURASIA Fuar turu ve 2 Aralıkta PAGEV Türk Plastik Endüstri Kongresi'nde de yer alacaktır. AB içinde kendi ülkelerinde binlerce firmayı temsil eden bu kurum lara, Türkiye’deki aktiviteler ve Yatırım Ajansından Üst Düzey Yöneticilerin sunumuyla Türk Ekonomisi ve Ortak yatırım imkanları da tanıtılacaktır.

3 Aralık 2015 tarihinde yapılacak bu organizasyon için sponsorluk bedeli 5.000 TL + KDV’dir. Etkinlik kapsamındaki tüm tanıtım doküman ve araçlarında sponsor kuruluşların isimleri ve logoları yer alacaktır. Sponsor kuruluşları temsilen 1 kişi tüm etkinliklere ücretsiz katılarak, davetli ülkelerden plastik sektörü sivil toplum örgütleri temsilcileriyle temaslarda bulunma fırsatı yakalayacaktır.

Avrupalı plastik sektörü temsilcilerini bir araya getirecek olan Danışma kurulu organizasyonunda, sponsor olan Türk plastik sektörünün temsilcileri, uluslararası bir tanıtım yapma şansını da bulacaklardır. PlasticsEurope Buluşması Sponsorluk talepleri ile ilgili PAGEV'den Sibel Kalyoncu (pagev@pagev.net.tr) ile temasa geçilmesi yeterli olacaktır.

PAGEV Plastik Tanıtım Filmi için lütfen tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3