ADANUS PLASTİK TÜRKİYE’NİN “EN PARLAK” ŞİRKETLERİ ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ülkemizde 2016-2018 yıllarında en hızlı satış geliri artışı sağlayan 100 şirketin isimlerini açıkladı. TOBB, TEPAV ve TOBB ETÜ’nün katkılarıyla düzenlenen "TOBB Türkiye 100" listesi, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla sanal ortamda açıklandı.

Türkiye'nin 'En Parlak' 100 şirketi arasına girmeyi başaran markalardan biri olan Adanus Plastik, 32. sırada yer aldı. En iyiler listesine girmeyi başaran Adanus Plastik, Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde, plastik geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyor. Türkiye'de 2016-2018 yıllarında en hızlı satış geliri artışı sağlayan 100 şirketin yer aldığı listedeki şirketlerin bu dönemdeki ortalama büyüme oranı yüzde 511 seviyesinde gerçekleşti.

En Parlak 100 şirket arasından 32. Sırada yer bulmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Adanus Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Nadir Gök, hiçbir başarının tesadüf eseri olmadığının altını çizerek, şirketlerindeki istikrarlı büyüme sürecinin, planlı ve ciddi çalışma prensibiyle yakın ilişkili olduğuna vurgu yaptı. Dünya genelinde yükselen bir trend olan geri dönüşüm sektöründe daha da büyümeyi Gök, geri dönüşüm sektörünün ülkemizde endüstri olarak büyümesi için firma olarak çaba göstermeyi sürdüreceklerini belirtti. Aynı zamanda PAGEV üyesi olan Adanus Plastik, Adana’nın yıldızı parlayan firmaları arasında öne çıkıyor.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5