13. PAGEV TÜRK PLASTİK ENDÜSTRİSİ KONGRESİ KONUŞMACI BAŞVURULARI İÇİN SON FIRSAT

13. PAGEV TÜRK PLASTİK ENDÜSTRİSİ KONGRESİ 4 ARALIK'TA

Ana Tema: "Geleceğin Plastikleri"

PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi Organizasyon Komitesi adına sizleri 4 Aralık 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel'de düzenlenecek olan 13. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Geleneksel olarak Plast Eurasia Fuarı'ndan bir gün önce düzenlenen Kongremiz bu yıl “Geleceğin Plastikleri” teması ile gerçekleştirilecektir. Plastik malzemeler çok yönlü kullanılmaları, hafif, güvenli, dayanıklı ve düşük maliyetli olmaları; ayrıca her türlü şekilde kolaylıkla üretilebildikleri için tasarıma yatkın olmaları sebebiyle geleceğin yükselen teknolojileri arasında gösterilmektedir. Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan ve üreticilerden önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; hammadde ve pazar, yeni teknolojiler, inovatif gelişmeler, tasarım gibi konuların tartışılacağı eşsiz bir forum olacaktır.

Bir önceki kongrenin tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Kongrede tartışılacak konu başlıkları aşağıdaki linkte yer almakta olup, konuşmacı olarak başvuru yapmak isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Teknik Uzmanı Canan Erdoğan (canan.erdogan@pagev.net.tr 0212 425 13 13) ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kongrelerimizde ayrıca firmalarımıza tanıtım imkanı sağlayacak etkin sponsorluk seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sponsorluk dosyasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Konuşmacı Başvuru Formu için tıklayınız.
Sponsorluk Seçenekleri için tıklayınız.
Bir önceki kongrenin tanıtım videosu için tıklayınız.
Bir önceki kongrenin fotoğrafları için tıklayınız.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 23-26 Kasım 2022
Partnerlerimiz
2
1
3
5