11. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi Sunumları

PAGEV Geleceğin Araçlarını Şekillendirecek
Plastikleri Gündemine Aldı

11. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi'ni 6 Aralık 2016 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de "Ulaşım Araçlarının Geleceği; Plastikler" ana teması ile gerçekleştirmiştik. Ulaşım sanayinin her geçen gün gelişen ve artan yeni taleplerine en etkili çözümün plastik uygulamaları ile sağlanacağına dikkat çekmeyi amaçlayan kongremizde ulaşım araçlarında kullanılan plastiğin sağladığı avantajlar ve sektördeki teknolojik gelişmeler tüm boyutları ile tartışıldı.

TSP MAKİNE, ENGEL TÜRKİYE, KAREX ve BOYKAN GÜMRÜKLEME sponsorluğunda düzenlenen Türkiye ve yurtdışından uzmanların, sektör temsilcilerinin bir araya geldiği kongremizde THY Teknik, BPlas, Engel Türkiye, BASF, KraussMaffei, Kordsa Global, 3M ve A.T. Kaernay firmalarının uzmanları Türkiye’deki havacılık sektörü, otomotivin geleceği ve inovasyon, hafif kompozitler için teknoloji çözümleri, araçlarda ağırlık hafifletme ve karbon fiber takviyeli kompozitlerin geleceği gibi konular üzerinde bilgilerini paylaştı. Ayrıca, Farplas, Mercedes, Tofaş, Martur Otomotiv, Ford Otosan'ın yer aldığı "Otomotivde Araç Hafifletme Stratejileri" özelinde bir panel düzenlendi.

3. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi Kısa Tanıtım Filmi

Etkinliğimize katılamayan meslektaşlarımızın; kongremizde gerçekleşen tüm konuşmacıları izlemeleri ve yeni gelişmelerden faydalanabilmelerini sağlamak düşüncesiyle kongremizdeki konuşmaların tamamını aşağıdaki linkte paylaşıyoruz.

5 Aralık 2017 tarihinde İstanbul'da düzenlenecek olan 12. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi'nde buluşmak üzere iyi çalışmalar dileriz. Kongrelerimiz ile ilgili detaylı bilgiye www.turkishpic.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongre Konuşma Video ve Sunumları

Kongre Fotoğrafları

Kongre Tanıtım Filmi

PAGEV Tanıtım Filmi

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5