Polimer İşleme Eğitimi
Polimer İşleme Eğitimi
  • Konum
    Çeşme, İzmir
  • Tarih
    25-05-2019 - 26-05-2019
  • İletişim
    - pagev@pagev.net.tr

BU ÇOK ÖNEMLİ EĞİTİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Polimer işleme alanındaki en önemli organizasyonlardan biri olan ve bu yıl 35.’si düzenlenecek Uluslararası PPS (Polimer İşleme Topluluğu)'in Polimer İşleme Teknolojilerindeki Yenilikler toplantısı, PAGEV’in sponsorluğunda Çeşme Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek. Toplantıya konuşmacı olarak katılacak dünya çapında isim yapmış akademisyenler de toplantı öncesinde PAGEV’e özel eğitimler verecekler.25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Çeşme Radisson Blu Hotel'de düzenlenecek PAGEV Polimer İşleme Eğitimi plastik üreticilerinin katılımına açık düzenlenecek ve katma değerli üretim noktasında sektörümüze yol gösterici niteliğinde olacak.

40 farklı ülkeden 500 bildirinin paylaşılacağı ve aşağıda detayları verilen 35. Uluslararası PPS Toplantısı’nın hemen öncesinde düzenlenen Polimer İşleme Eğitimimiz, "Endüstriyel problemler ve yenilikler konularında Reoloji, Compounding, Ekstrüzyon, Enjeksiyon Kalıplamave Kompozit Prosesi" ana başlıklarıyla iki gün boyunca sürecek.

Polimer alanında uzmanlaşmış dünyaca ünlü isimleri Çeşme’de ağırlamak ve sanayicilerimize bilgilerini aktarmaları noktasında köprü görevi üstlenmek bizim için büyük önem taşıyor. Katma değerli ürün üretme noktasında yol gösterici olacağına inandığımız eğitime tüm firmalarımızı bekliyoruz. Katılım ve program detaylarını aşağıdaki linkte bulabilir, kayıt için Vakfımızdan Uğur Aktel (0212 425 13 13, pagev@pagev.net.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim boyunca firmalarımızın tanıtımlarını yapacağı çok etkin sponsorluk imkanları da bulunmaktadır. Sponsorluk seçeneklerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Kayıt: 0212 425 13 13, pagev@pagev.net.tr

Programı indirmek için lütfen tıklayınız

Eğitmen Özgeçmişleri için lütfen tıklayınız

Sponsorluk Seçenekleri için lütfen tıklayınız

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3