Plast 2015 Fuarı
Plast 2015 Fuarı
  • Konum
    İtalya - Milano
  • Tarih
    05-05-2015 - 09-05-2015
  • İletişim
    Yağmur Cengiz - yagmur.cengiz@pagev.net.tr

Plastik ve plastik makineleri sektörünün en önemli fuarlarından biri olan PLAST 2015 Fuarı'na 05-09 Mayıs 2015 tarihlerinde PAGEV ve FUARTUR işbirliği ile heyet ziyareti düzenlendi. İtalya'nın Milano kentinde gerçekleştirilen organizasyonda, ziyaretçi firmalar uluslarası plastik sektöründe boy gösterip, sektörümüzdeki etkinliğini artıracak ikili görüşmeler gerçekleştirerek, önemli bağlantılar kurdular.

 

Plast 2015 Fuarı’nı 4 günde 50 bini aşkın kişi ziyaret etti. Dünya çapından 1.584 firmanın katıldığı fuarda Türk firmaları, son teknoloji ürünleri ile dikkat çekti ve önemli ikili bağlantılar kurdu.

Türk heyetinden önemli görüşmeler ve ziyaretler!

PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, PAGEV Yönetim Kurulu Üyesi Reha Gür ve PAGEV Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Karataş'ın da Türk firmaları ve ziyaretçileri ile birlikte incelemelerde bulunduğu fuarda, 27 sektör mensubumuz stant açtı.

 

Türkiye’nin ihracatını ve plastik pazarındaki etkinliğini artıracak ikili görüşmelerin Vakfımız tarafından organize edildiği fuar süresince, Türk heyeti için global sektörü yakından tanımaya yönelik farklı etkinlikler de organize edildi. Bunlardan biri de Türk heyetindeki 20’yi aşkın sektör mensubumuzun katıldığı Negri Bossi Enjeksiyon Makinası Fabrikası ziyaretiydi.

Plast 2015 fuarı'na ek olarak, her yıl farklı bir temayla, farklı ülkede düzenlenen EXPO 2015, Milano'da "Gezegeni Beslemek, Yaşam İçin Enerji" temasıyla düzenlenmiş olup, fuara ziyaret gerçekleştiren heyetimiz, burayı da inceleme fırsatı buldu. 2016 yılında Türkiye- Antalya'da düzenlenecek olan EXPO'nun teması ‘Çiçek ve Çocuk’, sloganı ise “Geleceği Yeşertmek”.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3
5