5. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi
5. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi
  • Konum
    Hilton İstanbul Bomonti Otel
  • Tarih
    30-10-2018 - 01-06-2018
  • İletişim
    Canan Erdoğan - canan.erdogan@pagev.net.tr

Sizleri 30 Ekim 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel’de düzenlenecek olan 5. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Plastik Ambalaj sektöründe yeni teknolojiler ve trendler, hammadde, pazar, inovatif gelişmeler ve tasarım gibi konuların tartılaşacağı Kongremiz bu yıl "Geleceğin Ambalajları" teması ile gerçekleşecektir. Temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden yiyecek, içeceklere, giyim tekstilden elektronik ürünlerin ambalajına kadar bir çok ürünün dahil olduğu bu grupta plastik ambalaj sektörü mercek altına alınacaktır.

Bildiğiniz üzere plastik ambalajlar yenilikçi teknolojiler sayesinde giderek daha sofistike, hafif ve çok yönlü bir hale gelmiş ve pek çok alanda cam ve kağıt gibi geleneksel ambalajların yerini almıştır. Tüm sektörlerde olduğu gibi plastik ambalaj sektöründe de inovatif ürün geliştiren ve müşterilerine daha fazla katma değer sunan şirketler için gelecekte fırsatlar doğacağı açıktır.

Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan, üreticilerden ve akademik çevrelerden önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; hammadde ve pazar, yeni teknolojiler, inovatif gelişmeler, tasarım ve markalaşma gibi konuların tartışılacağı eşsiz bir forum olacaktır.

Konuşmacı başvuru formu için tıklayınız.

Sponsorluk seçenekleri için tıklayınız. 

İletişim:

Canan ERDOĞAN

PAGEV Teknik Uzman
Tel.: +90 212 425 13 13 Faks: +90 212 624 49 26 
E-mail: canan.erdogan@pagev.net.tr

 

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3