T.C BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK PLASTİK, KAUÇUK VE KOMPOZİT SEKTÖRLERİ İLE BULUŞACAK

PAGEV önderliğinde, Kauçuk Derneği ve Kompozit Sanayicileri Derneği’nin işbirliği ile kurulan “Plastik, Kauçuk ve Kompozit Teknik Alt Komitesi” T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile sektör sorunlarını paylaşacak.

PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu’nun hoşgeldiniz konuşması ile başlayan toplantı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın açılış konuşması ile devam edecek.

Kompozit Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Avdagiç, Kauçuk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nurhan Kaya ve PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu’nun sektör sunumlarını takiben toplantı; sektör sorunlarının değerlendirmesi ile sona erecek.

Toplantıda plastik sektörü açısından öncelikli olarak; enerji ve hammaddeler yönünden daha rekabetçi bir sanayi oluşturmak, eğitimi ve öğretimi teşvik etmek, teknolojik gelişmeye yapılan yatırımı canlandırmak, istikrarlı ve tamamlayıcı düzenlemeler, sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmek için plastik endüstrisinden fikir almak gibi konu başlıkları ele alınacak.

Plastik, kauçuk ve kompozit sektörünün, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile buluşmasında siz değerli basın mensubumuzu da görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih: 07 Aralık 2014, Pazar

Saat: 09.00 Kahvaltı Mimoza Salonu
10.00 Toplantı Kalamış Salonu

Yer: TÜYAP Palas - TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3