PLASTİK SEKTÖRÜNÜN DEVLERİ 25. KEZ İSTANBUL’DA

Avrasya’nın en büyük fuarı PlastEurasia 3 Aralık’ta başlıyor

Türkiye’nin ve Avrasya’nın en büyük fuarı PlastEurasia İstanbul 2015 için geri sayım devam ediyor. Üretim kapasitesi ile Avrupa ikinciliği ve dünya yedinciliği konumundaki Türk plastik endüstrisi; bu yıl rekor katılımcıya ulaşmayı hedefledikleri PlastEurasia’da dünyanın en büyük plastik üreticilerini İstanbul’da ağırlayacak.

PlastEurasia İstanbul 2015, 3 Aralık 2015’te 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) ve TÜYAP işbirliğinde düzenlenen PlastEurasia 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 03 - 06 Aralık tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yerli ve yabancı birçok sektör profesyonelini bir araya getirecek.

Bu yıl çeyrek asrı geride bırakan PlastEurasia Fuarı, toplam 120 bin metrekare sergi alanında gerçekleşecek. Avrasya’nın plastik sektörüne yönelik en büyük ticari buluşmasına; Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan Avrupa’ya, Orta Asya’dan Balkanlar’a kadar birçok ülkeden katılacak sektör firmaları yeni pazarlara ulaşarak yeni işbirlikleri için ilk adımı atacak.

Üretim kapasitesi ile Avrupa ikinciliğine ve dünya yedinciliğine sahip olan Türk plastik sektörünün ev sahipliğinde, fuar süresince; plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, makine yan sanayi, ısı ve kontrol cihazları ve kalıplar gibi birçok alanda en son teknoloji ürünler sergilenecek.

Türk plastik sektörünün hem Avrupa hem de kendi bölgesinde önemli bir güç haline geldiğini kanıtlayan PlastEurasia Fuarı, 2014 yılında 4 kıtadan bini aşkın firma temsilcisi ile yerli ve yabancı yaklaşık 44 bin sektör profesyonelini ağırladı. Bu yılki PlastEurasia İstanbul 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı’nın 50 bini aşkın sektör temsilcisi tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

VOC TEST MERKEZİ
Ambalaj Atıkları
Plast Eurasia 4-7 Aralık 2024
Partnerlerimiz
2
1
3